Franchise - Çağfen Koleji | Burada Geleceğin Öncüleri Yetişir
Biz; Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı; Türk Milletinin millî, manevi, sosyal ve kültürel değerlerini benimsemiş,
bu ortak değerleri yaşatmayı ve geliştirmeyi görev edinen; yetiştireceği nitelikli bireylerle, vatanını ve milletini yüceltmeyi amaçlayan;
demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı görev ve sorumluluklarının bilincinde
bir eğitim anlayışı ile ülkesine ve devletine hizmet etmeyi ilke edinmiş bir okuluz.

Tarihçe

Açılışı, 9 Ağustos 1998 tarihinde, dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından gerçekleştirilen Çağfen Koleji, 38 yıllık bir özel öğretim deneyimine sahiptir.

Kurulduğu tarihten günümüze kadar kurumsal ilkelerinden hiçbir nedenle ödün vermeyen Çağfen Koleji, tanınırlığı ve saygınlığı yüksek, öncelikle tercih edilen, nitelikli bir eğitim kurumu, bir okul olmayı başarmıştır. Çağfen Koleji ‘’önce insan’’ düşüncesinden ve bütünsel gelişime olan inancından hareketle, gençlerin akademik, benlik, sosyal, duygusal, fiziksel ve entelektüel gelişimlerini, eğitimin bileşenleri olarak görür. Eğitsel çabalarını bütünsel gelişimi temel alarak sürdürür.

Türkiye’yi yarınlara taşıyacak ve Türkiye’nin geleceğine yön verecek bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Çağfen Koleji, bugüne kadar yetiştirerek mezun ettiği yaklaşık 1400 öğrencisi ile amacına hizmet etmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Franchise

Markamız "Çağfen Koleji" için isim hakkını, sınırlı sayıdaki okula vermeyi planlamaktayız. Markamız isim hakkını elde edebilmek için 2022-2023 eğitim ve öğrenme yılında faaliyete geçecek ya da faal durumda olması gerekmektedir.

Kurumsal İletişim Direktörlüğümüz tarafından gerekli ön değerlendirmeler yapıldıktan sonra, başvuran okullarla temasa geçilerek, isim hakkı koşullarıyla ilgili bilgilendirme ve yerinde incelemeler yapılacaktır.

Çağfen Koleji | Burada Geleceğin Öncüleri Yetişir