Okul Aile Birliği - Çağfen Koleji | Burada Geleceğin Öncüleri Yetişir

Okul Aile Birliği

2022-2023 Okul Aile Birliği (OAB)
 Nefise KIZILKALE Başkan
 Ayten GÜMÜŞTEKİN Başkan Yrd.
 Derya KARA Muhasip
 Canan TÜFEKÇİ Sekreter
 Elfide KOÇ Üye
 Meryem KARAMUSTAFA Üye
 Derya TAPTIK Üye
 Yadigar OROZBAY Üye
 Sinan DAĞYAR Üye
 Deniz ACAY Üye
 İbrahim KOÇ Üye
 Nuri GÜMÜŞTEKİN Üye

Çağfen Koleji olarak, Okul Aile Birliğimiz, Milli Eğitim Bakanlığımızın Okul Aile Birliği Yönetmeliğine uygun bir şekilde işleyişini sürdürmektedir.

Birliğimizin en temel hedefi; öğrencilerimizi Türk Milli Eğitimin genel amaçları ve Temel ilkeleri ile Atatürk İnkılap ve İlkeleri doğrultusunda yetiştirilmeleri için okul yönetimi, öğretmenler ve ebeveynler arasında iş birliği yaparak, güçlü ve etkin bir iletişim kurulmasını sağlamaktır.

Bu amaç doğrultusunda; hedeflerimizi gerçekleştirmede siz değerli Çağfen ebeveynlerimizden en büyük desteği alacağımıza yürekten inanmaktayız.

20 Ekim 2021 tarihinde yapılan seçim doğrultusunda yeni Okul Aile Birliğimiz göreve başlamıştır.

Kardeşim Okusun

kardesim-okusun
16 Aralık 2019 tarihinde başlatılan “Kardeşim Okusun” Projesi 14 Şubat 2020 tarihinde son buldu. Proje kapsamında 2500 kitap hedeflenirken 3876 kitaba ulaşıldı. Toplanan kitaplar İl Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlediği okullara bağışlandı.

Kardeşim İzlesin

kardesim-izlesin
Devlet okullarındaki çocukların tiyatro oyunu seyredebilmesi için bilet kampanyası başlatarak 600 çocuğun tiyatro oyunu izlemesi sağlanmıştır.

Kardeşim Üşümesin

kardesim-usumesin
4 Kasım 2019 tarihinde başlatılan “Kardeşim Üşümesin” Projesi 9 Aralık 2019 tarihinde son buldu. Proje kapsamında 500 bot hedeflenirken 567 bota ulaşıldı. Satın alınan botlar İl Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlediği okullarda belirlenen çocuklara dağıtıldı.

Her Sınıf Bir Sandalye

her-sinif-bir-sandalye
“Her Sınıf Bir Sandalye” projesi kapsamında evinde 1 çuval kapak toplayacak ve toplanan kapaklar ihtiyaç sahibi kişilerin sandalye sahibi olmaları için Sakatlar Derneğine bağışlanacaktır. 16 Mayıs’a kadar yürütülecek olan projede, 50 adet sandalye alacak kadar kapağın toplanması hedeflenmektedir. Bu projede 50 adet sandalye alacak kadar kapak toplanmış olup kapaklar Sakatlar Derneğine teslim edilmiştir.

Bir Kapak Da Senden

bir-kapak-da-senden
Çağfen Koleji Okul Aile Birliği ile ortak başlatılan projede, GÖRSEM Eskişehir Temsilciği’nin yürüttüğü mavi kapak toplama kampanyasına ‘Bir Kapak da Senden’ sloganıyla destek veriyor!

Her Toka Bir Oda

her-toka-bir-oda
Lösemili çocuklar yararına toka kampanyası başlatılmıştır.

Bir Peruk Da Senden

Kanser tedavisi gören hastalar için peruk kampanyası başlatılmıştır.

Görmeyen Kardeşin Olsun Mu?

gormeyen-kardesin