Nuray A.

Anasayfa >Nuray A.

Nuray A.


İşletme Sahibi/Güzellik Uzmanı

Merhaba, ben Çınar’ın annesiyim. Uzun zamandır size dil eğitimi ile ilgili yapılanlar için memnuniyetimi belirtmek istiyordum. 

Geçen yıl haftasonu yapılan İngilizce kulüplerinin online çevrilmesi konusundaki değişim bizim için çok iyi oldu, haftasonu da çalıştığımız için okula götürebilme şansımız olmuyordu ve ne yazık ki bu güzel etütden yararlanamıyorduk, şuan en azından hepsine katılma şansı oluyor bu bizim için büyük bir mutluluk oldu.

İkinci online’a geçen uygulama olan vocab quizlerde de şöyle bir gelişme gözlemledik. Geçen yılki gibi çıktı alıp bir kâğıttan ezberlemek yerine bu seneki gibi, 3 seçenek arasından doğru olan cevabı bulma uygulaması ile kelimeleri daha rahat ezberlediğini gördük, kesinlikle aklında daha kalıcı oldu ve geçen gün sizin de K12Net’deki mesajınızda belirttiğiniz gibi quizlere 1 ders saatini harcamak yerine, ders işlemek çok daha mantıklı.

Dil eğitimi için çok emek verdiğinizi görüyorum ve bunlar evde öğrenciye nasıl yansıyor bilmenizi istediğim için size yazmak istedim. Benim oğlum sözel ve dil konusunda çok istekli olmadığı ve devlet okulundan gelmiş olduğu halde, 1,5 yılda çok büyük bir ilerleme kaydetti, gerçekten etrafımdaki herkese özellikle dil eğitimi konusunda gözü kapalı gönderecekleri bir okul olarak tavsiye ediyorum.

Quizlet, ruzplus ve online practice uygulamaları ile de bir bütün olarak destekleniyor. Yani almak isteyen öğrenci için bence siz eksiksiz bir destek veriyorsunuz ve en ufak bir şikâyette anında aksiyon alıyorsunuz. Tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.