Türker A.

Anasayfa >Türker A.

Türker A.


Anadolu Ü. İdari İşler Müdürü

İnsan hayatının en önemli zaman dilimlerinden biridir İlkokul yılları. Yaşımız küçük, dünya ise kocamandır o senelerde. Kendimizi tanımaya başladığımız, hayata ve insanlara karşı  bakış açımızı geliştirdiğimiz, geleceğe dair ideallerimizi oluşturduğumuz, yaşadığımız her şeyden etkilendiğimiz; en önemlisi de ilerleyen yıllarda geriye dönüp, anı fotoğrafımıza göz attığımızda, ya  gülümseyerek ya da üzülerek hatırladığımız dönemlerdir.

Belki de bu sebeplerden anne - baba olarak çocuğumuzun bu yıllarını es geçmek istemez , evladımız için her şeyin en iyi olmasını temenni eder ve çabamızı bu yönde gösteririz. Geçen sene büyük oğlumuz için okul tercihi yaparken, tabiri caizse kılı kırk yardık. Aklımızda soru işaretleri, yüreğimizde umutlarla başladık okulumuza. Ama her şey o kadar güzel ilerledi ki bu bir yıl içerisinde...

Kişiliği, hayata karşı bakış açısı ve sağlam duruşu ile hem kendimize hem de çocuğumuza örnek gösterebileceğimiz öğretmenimiz, önce oğlumuzun sonra da ailemizin öğretmeni oldu. Oğlumuz, öğretmenimiz sayesinde okulunu ve derslerini daha çok sevdi. Fransızcayı sevdiren Hacer öğretmenimizden ve diğer öğretmenlerimizden de çok çok memnun kaldık.

Bu bağlamda başta, eğitime verdiği önemle takdirimizi toplayan Serkan Can ZENGİN Beyefendi olmak üzere, müdürümüz Özlem hanıma ve güler yüzü ve pozitif enerjisi ile bizlerin yanında olduğunu her zaman hissettiğimiz Ayla ve Zülal öğretmenlerimize, lezzetli yemekler yapan aşçılarımıza, oğlumuzun çok sevdiği Cansu hanıma, güvenlik görevlimiz Yasin beye ve adını sayamadığımız tüm personele çok teşekkür ederiz.  

Ayrıca Küçük oğlumuzu da Çağfen Kolejine yazdırdık ve çevremizde bulunan insanlara da  okulumuzu tavsiye ediyoruz. 

İyi ki Çağfen Koleji